Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych
pod nr ewidencyjnym 2.28/00075/2006 (WUP.RP)
Start E-mail
Znajdujesz się na stronie Andreas: Strona główna OfertaNiemiecki dla firm

Oferta

Kursy dla firm

Poniżej przedstawiamy Państwu kursy języka niemieckiego dla pracowników, które dostosujemy do Państwa potrzeb, będą one zawierały tematykę zarówno ogólną jak i specjalistyczną uwzględniającą Państwa wymagania oraz specyfikę branży. Wierzymy, że dzięki naszej współpracy języki obce nie będą już tak bardzo obce.

Oto nasza oferta:

1. Zajęcia indywidualne: dostosowane indywidualnie do kursanta zarówno jeśli chodzi o poziom, język branżowy oraz godziny zajęć. Proponujemy 2-3 godziny zegarowe w tygodniu ( w zależności od intensywności zajęć). Cena za 1 godzinę zegarową 70,00pln plus 1 raz w miesiącu godzina konsultacji gratis.

2. Zajęcia w małych grupach do 5 osób (kursanci na tym samym poziomie językowym), terminy zajęć oraz język branżowy dopasowany do grupy. Ilość godzin jest indywidualnie dopasowana do potrzeb grupy. Proponujemy 2-3 godz. zegarowe w tygodniu. Cena za 1 godzinę zegarową dla całej grupy 95,00pln.

3. Zajęcia w grupach 6-8 osobowych. Nie tworzymy grup większych niż 8 osób ponieważ spada efektywność nauczania. Kurs obejmuje język ogólny i branżowy charakterystyczny dla danej firmy/ działu, w wymiarze 60 godz. lekcyjnych (2x w tygodniu po 2 godz. lekcyjne) w semestrze. Kurs na każdym poziomie zaawansowania obejmuje 120 godz. lekcyjnych. Cena za 1 kursanta za roczny kurs wynosi 1405,00 pln - Po każdym rozdziale przeprowadzony będzie test, a na końcu egzamin z całości.

Po zakończeniu zajęć uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu, opatrzone stosowną oceną.

Jest również możliwość podejścia do egzaminu państwowego Wirtschaftsdeutsch (niemiecki gospodarczy) na określonym poziomie (cena ok. 450,00pln).

Każdy z uczestników otrzymuje bezpłatne dodatkowe materiały szkoleniowe oraz podręcznik.

Zajęcia mogą się odbywać w siedzibie Andreas lub w Państwa firmie na terenie Olsztyna.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!