Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych
pod nr ewidencyjnym 2.28/00075/2006 (WUP.RP)
Start E-mail
Znajdujesz się na stronie Andreas: Strona główna O nas

O naszej szkole

Centrum Usług Szkoleniowych andreas korzysta z funduszy pomocowych Unii Europejskiej.

W ramach współpracy z Instytucjami Wdrażającymi realizowane są projekty szkoleniowe adresowane do przedsiębiorstw  (pomoc publiczna, pomoc de minimis) lub  do osób prywatnych: pracujących, bezrobotnych lub rolników.

W linku PROJEKTY UE znajdą Państwo opisy projektów zrealizowanych oraz aktualną ofertę szkoleń finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Historia:

Firma ANDREAS powstała w 1998 roku. Przez pierwsze 7 lat była to szkoła specjalizująca się wyłącznie w  nauczaniu języka niemieckiego.

W 2005 roku pozyskaliśmy pierwsze  fundusze unijne na organizację bezpłatnych kursów językowych. Projekt miał charakter ponadlokalny, szkolenia zorganizowano w kilku  powiatach. Sukces projektu i duże zainteresowanie taka ofertą skłonił nas do dalszego wykorzystywania funduszy pomocowych, dzięki którym rozszerzył się wachlarz naszych usług.

Cały czas jednak - niezależnie od wdrażania projektów finansowanych ze środków publicznych- prowadzimy komercyjne kursy języka niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej ofercie znajdują się kursy przygotowujące do matury oraz certyfikatów.